730500176

Ubezpieczenia

Obowiązek ubezpieczenia samochodu, posiadłości lub budynków składających się na gospodarstwo rolne jest doskonale znany wielu osobom. Jednak chcąc znaleźć ofertę, która nie nadwyręży domowego budżetu nie trzeba zgłaszać się do wszystkich towarzystw i zapoznawać się z ich propozycjami. W tym celu zapraszamy do nas – oprócz pomocy drogowej, wynajmu i naprawy samochodów bezpłatnie porównamy opcje dostępnych polis i przygotujemy specjalnie dla Ciebie najlepszą z nich.

 

W naszej firmie zajmujemy się ubezpieczeniami nie tylko komunikacyjnymi, ale także życiowymi, firmowymi oraz szeregiem innych polis majątkowych. Nasz agent chętnie przedstawi Ci warunki umów oraz znajdzie taką ofertę, która w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania.

 

Jeśli chcesz już teraz dowiedzieć się więcej na temat interesującego Cię ubezpieczenia – zadzwoń pod 507 235 291. Zgłaszając się do nas eliminujesz konieczność odwiedzania każdego po kolei dostępnego na rynku towarzystwa - my przedstawimy Ci wszystkie możliwe opcje w jednym miejscu.

Wśród oferowanych przez nas ubezpieczeń mogą odnaleźć Państwo m.in.:

OC, AC, NNW

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenia majątkowe (PZU Dom)

Ubezpieczenie firmy

OC zawodowe i w życiu prywatnym

Ubezpieczenie podróży

Ubezpieczenia rolne

Ubezpieczenia medyczne

Całodobowa pomoc drogowa 730500176